IT компания Zefirity

IT компания Zefirity

https://zefirity.com/
242
?
Рейтинг компании, который рассчитывается по методологии и отвечает за место в рейтинге SEO агентств. Подробнее
4130
Телефон:
Адрес:
Львів
Сотрудников:
10
Год основания:
2020
Отзывов:
1
Рейтинг 5/5 основан на 1 оценках
Обратная связь
Описание
Заказать услугу

Zefirity | Розробка та веб-дизайн корпоративних сайтів, каталогів та інтернет-магазинів & послуги з інтернет-маркетингу (SEO | PPC | SMM)

Перетворимо ваші ідеї в суцільну реальність за допомогою ефективних інструментів з розробки сайтів, веб-дизайну, SEO просування та цифрового маркетингу

З чого все почалось?

Більше 5-ти років тому кожен з нас розвивався успішно як професіонал, працював на фрілансі, в агентствах, іт компаніях. Середній період співпраці наших спеціалістів з клієнтами - більше 3-х років та з кожним роком він зростає. Ми пишаємося успіхом наших клієнтів та нам приємно знати, що ми виклались на всі 100%, щоб допомогти їм стати ще кращими.

Ми не обіцяємо, ми виконуємо. 

У 2020 році ми  вирішили об’єднатись та поділитись досвідом один з одним, щоб як найефективніше надавати послуги клієнтам та побудувати успішну довгострокову співпрацю з цифрового  маркетингу та автоматизації бізнес-процесів в інтернет-середовищі завдяки якісно продуманих рішень у веб-розробці, UX та SEO просуванні.

Будемо корисні, якщо:

  • Ви – клієнт, який бажає успішно вивести свій бізнес в інтернет-середовище. Ми допоможемо розробити сучасний, зручний та ефективний (з врахуванням вимог пошукових систем) веб-ресурс, який стане для Вас ефективним інструментом з продажу ваших товарів чи послуг.
  • ‌Ви – компанія, яка шукає відповідального партнера для реалізації Ваших проектів. У нас є досвід співпраці з командами по всьому світу, тому якість виконання робіт, чітке дотримання вимог та веселу комунікацію – гарантуємо!
Услуга:
Cms:
Frameworks:
Показать по:
После добавления отзыва, подтвердите свой отзыв по инструкции, отправленной на Ваш email.

* Если вашего проекта нет в списке портфолио, вы можете оставить отзыв вручную - отправив его на почту: [email protected] и подтвердив его документально (предоставив скан копию договора на услуги с данной компанией).

* ФИО :
* Название компании :
* Город :
* Должность :
* Бюджет проекта :
* Адрес сайта:
* Ваш email:
Ваша оценка:
* Услуга:
* Ваш отзыв:
Скриншот проекта :
Введите код, указанный на картинке:
Сортировка:
Тематика:
Сортировка:
Тип услуги:
на карте
Framework:
Bootstrap
Bug