Digital Агентство VIS-A-VIS

Digital Агентство VIS-A-VIS

Верификация компании
Компания прошла проверку подлинности в налоговом реестре Украины и одобрена администрацией сервиса. Подробнее
https://www.vis-design.com/
4136
?
Рейтинг компании, который рассчитывается по методологии и отвечает за место в рейтинге Веб-студий. Подробнее
21929
Телефон:
Адрес:
Киев, Андреевский Спуск, 1А, офис 8 (ст. м. Контрактовая площадь)
Сотрудников:
35
Год основания:
2003
Отзывов:
9
Рейтинг 5/5 основан на 9 оценках
Обратная связь
Описание
Заказать услугу

➡️ Кастомна розробка сайтів і додатків на Laravel, Vue.js

Розробляємо сайти і веб-додатки будь-якої складності на фреймворку Laravel та Vue.js. Створюємо проекти, які в максимальній мірі вирішують завдання клієнта.

➡️ Багатофункціональна система управління CMF «Vi-Site»

Розробили власну блочну систему управління на базі Laravel, яку постійно вдосконалюємо і впроваджуємо новий функціонал. CMF «Vi-Site» дозволяє поєднувати інструменти веб-розробника і контент-менеджера в єдиній блоковій системі із гнучкими налаштуваннями, високим рівнем безпеки, адаптивним інтерфейсом та широкими можливостями для пошукової оптимізації.

➡️ Fintech-розробка

Розробляємо проекти для банків та інших фінансових організацій, накопичили велику експертизу в роботі з банківськими додатками і системами. Забезпечуємо повну технічну підтримку, безпеку і конфіденційність даних.

➡️ Highload системи

Створюємо проекти здатні витримувати високе навантаження при великій відвідуваності (від 2000 чоловік одномоментно і більше). Для цього розробляємо схему з відмовостійкою інфраструктурою серверів, використовуємо наші внутрішні напрацювання і балансувальник.

➡️ Розробка CRM / ERP систем під ваші бізнес процеси

Ми можемо розробити персональну CRM / ERP систему для автоматизації ваших бізнес процесів в маркетингу, продажах і онлайн-комунікаціях, або допоможемо інтегрувати вже існуючу CRM c базою даних та зовнішніми сервісами.

➡️ Чат-боти

Розробляємо чат-боти, які автоматизують ваші бізнес процеси: приймають замовлення, обробляють платежі, збирають зворотний зв'язок від клієнтів в єдину базу. Напрацювали хорошу експертизу в інтеграції Google ML і Dialogflow.

➡️ Персоналізація користувачів

Ми розробили унікальну систему персоналізації користувачів, щоб показувати вашим клієнтам релевантний контент на сторінках або змінювати сторінки повністю. Персоналізація позитивно впливає на конверсію, покращує поведінкові фактори на сайті та підвищує рівень лояльності клієнтів.

➡️ UX / UI дизайн

Застосовуємо ux-підхід при створенні веб-дизайну. Аналізуємо ринок і конкурентів, опрацьовуємо сценарії поведінки користувачів, розробляємо прототипи з урахуванням отриманих даних, малюємо макети з дружнім інтерфейсом, продумуємо анімацію і адаптивність під мобільні пристрої (mobile first).

➡️ Digital-маркетинг

Задіюючи в комплексі інструменти контекстної реклами та пошукової оптимізації (seo) приводимо цільовий трафік на ваш сайт, підвищуємо впізнаваність бренду, збільшуємо продажі і середній чек за рахунок ремаркетингу.

Серед наших клієнтів провідні компанії у сфері фінансів, нерухомості, ресторанного бізнесу, телекомунікацій, а також державні установи і портали.

Ми пишаємося тим, що нам довіряють:

Услуга:
Cms:
Frameworks:
Показать по:
После добавления отзыва, подтвердите свой отзыв по инструкции, отправленной на Ваш email.

* Если вашего проекта нет в списке портфолио, вы можете оставить отзыв вручную - отправив его на почту: [email protected] и подтвердив его документально (предоставив скан копию договора на услуги с данной компанией).

* ФИО :
* Название компании :
* Город :
* Должность :
* Бюджет проекта :
* Адрес сайта:
* Ваш email:
Ваша оценка:
* Услуга:
* Ваш отзыв:
Скриншот проекта :
Введите код, указанный на картинке:
Сортировка:
Тематика:
Сортировка:
Тип услуги:
на карте
Framework:
Laravel Yii
Bug