Цікаві факти про Інстаграм та як Інстаграм пов'язаний із Фейсбук

1921
logo
Цікаві факти про Інстаграм та як Інстаграм пов'язаний із Фейсбук

Нам здається, що Інстаграм - це вже така рідна й освоєна соціальна мережа, у якій кожний отримує задоволення на свій смак: продає, купує, веде блог, знімає відео (влог/vlog) чи виставляє власні фото, знімки природи чи котиків. Але часом, користуючись тою чи іншою соціальною мережею, замислюєшся над статистикою: скільки ж нас таких користувачів Інстаграм, які в нас інтереси та захоплення, кого більше: чоловіків чи жінок, дорого чи дешево купувати чи робити рекламу.

Сьогодні говоримо про прості, але цікаві факти про Інстаграм, та про те, як все-таки Інстаграм пов'язаний з Фейсбук:

 1. Скільки нас, українців, є у Інстаграм? Інтернет-ресурси видають різноманітні дані щодо чисельності користувачів Інстаграм. За найсвіжішими даними кількість акаунтів українців в Інстаграм вже минула позначку в 7,3 млн. Кількість нових сторінок зростає постійно і становить приблизно 200-400 тисяч нових користувачів у місяць. А найбільш цікаве те, що рік назад аудиторія Інстаграму була вдівічі меншою в Україні: усього 3,5 млн користувачів.
 2. В Україні Інстаграм не тільки тісно пов'язаний з Фейсбук, ба більше: українська аудиторія належить Фейсбук, а вже за своєю чисельністю Інстаграм недалеко відстає від ФБ (у ФБ трохи понад 11 млн).
 3. В ФБ і Інстаграм спільний Рекламний кабінет, можливий крос-постінг з Інстаграму в ФБ, а також функція логування в Інстаграм через ФБ.
 4. Цікаво, що лише 2,5 млн користувачів Інстаграм в Україні не є користувачами ФБ.
 5. Більшу частину аудиторії Інстаграм в Україні (і у світі також) складають жінки.
 6. Середній вік користувачів шокує, але є реальністю: від 13 років.
 7. Середній чек покупки через Інстаграм більший, ніж у ФБ.
 8. Реклама в Інстаграм коштує дорожче, ніж у всіх інших соціальних мережах.
 9. Сучасні алгоритми Інстаграм жорстоко блокують за еротичні фото, пропаганду тютюну, алкоголю та ігрового бізнесу.
 10. Також з оновленням алгоритмів ФБ та Інстаграм продавати стало важче, потрібно, так би мовити, вкладати душу в контент та слідкувати за своїми сторінками весь час, спілкуючись зі своїми потенційними і актуальними покупцями чи користувачами.
   

До речі, Creative SMM, яка за специфікою роботи представлена і слідкує за всіма соціальними мережами, за своєю власною статистикою спостережень виявила, що користувачі Інстаграм, які не займаються продажами, частіше надають перевагу лише цій мережі, лише зрідка Ютуб. Справа в тому, що формат Інстаграм все-таки відрізняється від інших соціальних мереж своїм візуальним складником. І навпаки: ті, хто любить читати новини, дивитися довгі відео та сильно переживають з приводу неякісного контенту, не цікавляться зйомками Flat lay, все-таки більше тягнуться до ФБ. А ось ми, інтернет-маркетологи, повинні поважати усі соціальні мережі, знати про оновлення і алгоритми, виявляти креативність і професіоналізм щодня, аби отримувати свою таку жадану активну і зацікавлену цільову аудиторію.

 

Популярные статьи в разделе SMM
Тип: SMM Компания: Creative SMM
Добавлено:19-06-2018 1920
Цікаві факти про Інстаграм та як Інстаграм пов'язаний із Фейсбук
Нам здається, щоВ ІнстаграмВ - це вже така рідна й освоєна соціальна мережа, у якій кожний отримує задоволення на свій смак: продає, купує, веде блог, знімає відео (влог/vlog) чи виставляє власні фото, знімки природи чи котиків. Але часом, користуючись тою чи іншою соціальною мережею, замислюєшся над статистикою: скільки ж нас таких користувачів Інстаграм, які в нас інтереси та захоплення, кого більше: чоловіків чи жінок, дорого чи дешево купувати чи робити рекламу...
Тип: SMM Компания: Creative SMM
Добавлено:19-06-2018 1920
Тип: SMM Компания: Great Pro
Добавлено:22-02-2018 1783
Чем занимается отдел СММ?
Бизнес развивается, клиентская база растет. Пора бы задуматься о рекламе в соц сетях и других способах покорении социальных медиа.В ВообщеВ продвижение групп в соц сетяхВ – занятие довольно ответственное, требующее профессионального подхода и знания многих тонкостей. Поэтому лучше заказать услуги СММ у профессионалов. А кто они такие, и что вообще из себя представляет отдел СММ, разберем подробнее. ...
Тип: SMM Компания: Great Pro
Добавлено:22-02-2018 1783
Тип: SMM Компания: SEOWAVE
Добавлено:13-02-2018 1373
SMM- тренды в 2018 году
Как использовать социальные сети, чтобы привлечь подписчиков и превратить их в покупателей? Следите за тенденциями и не давайте своим подписчикам скучать. Рассказываем об SMM-трендах, которые будут актуальны в 2018 году.  
Тип: SMM Компания: SEOWAVE
Добавлено:13-02-2018 1373
Читайте нас в Facebook!

https://www.facebook.com/itrating/

или

Поделитесь данным материалом в соц.сетях: