Веб-студия Сітер

Веб-студия Сітер

Верификация компании
Компания прошла проверку подлинности в налоговом реестре Украины и одобрена администрацией сервиса. Подробнее
https://www.siter.in.ua/
0
?
Общий балл компании, который рассчитывается по формуле и отвечает за место в рейтинге. Подробнее
1323
Телефон:
Адрес:
улица Степана Бандеры, 1, Івано-Франківськ
Сотрудников:
10
Год основания:
2012
Отзывов:
0
Отзывов: 5 5 0 0
Заказать обратную связь
Описание
Заказать услугу

Веб студія "Сітер" створення і просування сайтів

 Надаємо послуги: розробка веб дизайну, реклама в інтернеті, просування та розкрутка сайту в пошукових системах, технічну підтримку і сервіси збільшення продажів. На відміну від інших компаній ми не просто здійснюємо створення чи просування сайту, при потребі досліджуємо рентабельність вашого бізнесу в інтернеті для максимальної віддачі майбутнього чи існуючого інтернет-ресурсу.

 

*100+ ПРОЕКТІВ ПІД КЛЮЧ. За останні 3 роки виконали більше 100 проектів під ключ! Починаючи від сайтів візиток та закінчуючи індивідуальними розробками та веб-рішеннями для бізнесу і не тільки.

 

*99% ПОЗИТИВНИХ ВІДГУКІВ. Опираючись на відгуки наших клієнтів можемо з впевненістю сказати, що ми команда №1 в Івано-Франківську та області, відгуки опубліковані на незалежних ресурсах list.if.ua, Google maps а також Facebook

 

*ДОСВІД НА ЯКИЙ МОЖНА ПОКЛАСТИСЬ. В нашому арсеналі роки практики за які стикались з найрізноманітнішими завданнями і проектами, маємо величезний досвід і практику щоб реалізувати практично будь-яке завдання

 

*ВЕЛИКИЙ ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ. В нашій команді є спеціалісти такі як, програмісти, дизайнери, копірайтери на різних мовах, перекладачі, контент менеджери, СЕО спеціалісти і інші, це тільки невеличкий перелік.

 

Сортировка:
Тип сайта:
Cms:
Frameworks:
Показать по:
Сортировка:
Тематика:
Сортировка:
Тип услуги:
на карте