PM&BA Conference

PM&BA Conference
alt
Город:
Одесса
alt
Адрес:
Гагарінське Плато, 5Б
alt
Место:
готель «Гагарін»
alt
Дата
09.06.2018
alt
Цена:
0 - 0

На ринку стартувала нова конференція для провідних PM та BA, яку встигли підтримати провідні гравці ринку України, а також з-за її меж.


9 червня в Одесі відбудеться PM&BA Conference - унікальна подія для України присвячена бізнес аналізу та проектному менеджменту в IT.

PM&BA Conference  - це професійно дискусійний майданчик, де під одним дахом  зберуться провідні спеціалісти галузі, лідери думок, кращі бізнес аналітики, а також провідні менеджери з інших галузей, які бачать своє майбутнє в ІТ. Програма конференції розділена на паралельно діючі чотири потоки: Project Management, Product Management,  Business Analyse, Workshops і пропрацьована так, що один день дасть змогу цілком зануритися у сферу управління та аналізу, увібрати у себе всю теоретичну та практичну базу, пропрацювати всі відпрацьовані алгоритми дій, які допоможуть та пришвидшать ваш професійний розвиток.

Головні питання дня і теми ви зможете знайти вже на нашому сайті: www.pmbar.org , де програма зі спікерами оновлюється поступово. Незволікай і приєднуйся до нового формату конференції де збираються кращі серед кращих! *кількість місць обмеженаОдин_день, 400учасників, 4потоки, 30спікерів

#Коли? 9 червня 2018
#Де? Одеса (готель «Гагарін»)
#Зареєструватися можна тут з 20 березня- https://goo.gl/5hTmwc
Будь першим, так як лише перші учасники зможуть придбати квитки по найвигіднішій ціні!

Детальнішу інформацію про подію Ви зможете знайти на сторінці заходу у Facebook
https://www.facebook.com/pmbar.org, а також на офіційному сайті заходу: https://goo.gl/5hTmwc


#pmbar  #PMBAConference18

на карте
Гагарінське Плато, 5Б