Інноваційні Тренди Роздрібної Торгівлі у 2019 році

bvblogic
22-01-2019
1230
Разное
Інноваційні Тренди Роздрібної Торгівлі у 2019 році

Інноваційні Тренди Роздрібної Торгівлі у 2019 році

Тренди в сфері роздрібної торгівлі стають актуальними одночасно зі збільшенням попиту споживачів. Власники рітейл бізнесу впроваджують сучасні цифрові технології для того, щоб йти в ногу з часом і таким чином залучати якомога більше клієнтів. Для самих же покупців важливо, щоб їхні покупки відбувалися швидко, якісно та інтерактивно. Ось декілька трендів, з якими зустрінуться рітейл клієнти в наступному, 2019 році.

Доповнена Реальність

Ця функція буде особливо корисною для покупців одягу: тепер його можна буде поміряти у віртуальній примірочній. Споживачі матимуть змогу подивитися, як саме одяг виглядатиме на них та чи пасуватиме їм колір.

Один з косметичних брендів створив для своїх клієнтів “магічне дзеркало”, яке сканує їхнє обличчя і підбирає тон косметики, таким чином створюючи віртуальний мейк-ап.

cup-2218405_1920

З використанням цієї технології також стає можливою віртаульна навігація по магазину, коли покупець заздалегідь вибирає список продуктів для покупок в мобільному додатку і одразу бачить їхнє розташування на полицях магазину, після чого додаток прокладає найбільш оптимальний “маршрут покупок”.

Загалом, доповнена реальність відкриває нові можливості для різних видів рітейлу і допомагає покупцям “уявити”, як ця покупка виглядатиме в реальності, так само як і визначити місцезнаходження товару в магазині.

SmartCart

Розумні покупки стають можливими з винаходом технології SmartCart. Всього лиш один розумний візок відкриває для покупців такі можливості як навігація, перегляд рецептів та список необхідних складників для обраної страви, а також повну інформацію про продукт.

Уявімо, що ви вирішили приготувати на вечерю салат Капрезе: в меню ви обираєте рецепт цієї страви та бачите, що необхідно купити. При цьому у вас є змога переглянути, де були вирощені томати та базилік, а також дізнатися, на якій фермі виробники отримали молоко для подальшого виготовлення сиру моцарела. Такі можливості стануть до вподоби прихильникам еко-їжі.

А ще SmartCart сканує ваші товари і підбиває суму покупок. Більше того, клієнти магазинів можуть встановлювати свій фінансовий ліміт, і візок сповістить, коли сума покупок наближатиметься до цієї цифри.

shopping-2615482_1280
IoT

Internet of Things може не лише перетворити ваш дім на розумний, а також допомагати вам робити покупки. До прикладу, Amazon ще декілька років тому почав продавати розумний девайс під назвою Dash Buttons, який контролює кількість ваших продуктів в холодильнику. Якщо у вас закінчується молоко чи інші продукти, то пристрій сам сформує онлайн замовлення. Ви можете його доповнити зі свого смартфону та підтвердити. Декілька кліків і необхідні продукти будуть доставлені Вам прямісінько під двері. Чимало магазинів вже стали партнерами схожих розумних девайсів, адже бачать в цьому винаході майбутнє роздрібної торгівлі.

dashbuttons

IoT рішенням являються також розумні полички, які обладнані RFID датчиками. Вони визначають, чи продукти розміщені правильно відповідно до ваги та позиції, а також сповіщають про закінчення товару і необхідність поповнення цих поличок в магазині. Це справді робить процес розміщення товарів в магазинах швидким, легким та сучасним.

Роботи
Ці розумні помічники допомагають власникам рітейл бізнесу ще на етапі сортування товару на складах. В магазині ж вони взаємодіють з покупцями та менеджментом, оскільки в їхні “обов’язки” входить моніторинг товару на полицях, доставка необхідних продуктів клієнтам, а також збір та аналіз даних. В подальшому ця інформація обробляється для оптимізації бізнес процесів. Більше того, роботи можуть давати відповіді на запитання клієнтів різними мовами, а також показати шлях до необхідної полиці.

Buy-and-go
Минулого року світ заполонив тренд, який запровадив всім відомий Amazon. В наступному, 2019 році такий спосіб покупок залишиться не менш популярним. Перспектива закупитись без черг сьогодні особливо приваблює покупців. Тепер придбати необхідні продукти можна в декілька разів швидше. Наш менеджер по роботі з клієнтами Іван Прокіпчук мав змогу одним з перших потестувати можливості AmazonGo в Сієтлі. Побачити, як це було, можна тут.

29c78c1da7252b416bc40593d46951ca

2019 рік готує багато революційних подарунків для власників та клієнтів рітейл бізнесу. З ними покупки можна буде робити інтерактивніше, швидше, якісніше та більш інноваційно.

 

Поделиться
Больше не нужно искать и обзванивать диджитал-агентства!
Создайте тендер и получите предложения от лучших веб-студий Украины.
В каталоге 1700+ диджитал-агентств, готовых помочь в реализации ваших задач. Выберайте и экономьте до 30% своего времени и бюджета! Это бесплатно и займет менее 3-х минут.
Создать тендер
Подписка на рассылку
Получайте одно письмо в неделю с самыми важными новостями.
Bug