Опубликован: рейтинг Веб-студий и SEO компаний

58 2021-04-23
Опубликован: рейтинг Веб-студий и SEO компаний
Уважаемые пользователи!
 
 
Сегодня был произведен суммарный подсчет количества баллов украинских компаний, зарегистрированных на сервисе, которые предоставляют услуги по продвижению и разработке сайтов в Украине, а также за ее пределами.
 
Мы произвели подсчет баллов за 2020 год и определили лидеров. 
 
В рейтинге приняли участие компании, которые добавляли соответствующие работы к себе в портфолио и на протяжении всего года демонстрировали активную деятельность в веб-разработке. 
 
Результаты:

Рейтинг Веб-студий по городам:

 

Рейтинг SEO компаний по городам:

 

 
Выражаем благодарность всем участникам сервиса, которые принимали активное участие в добавлении работ для своего портфолио по разработке и SEO продвижению.
 
 

 
 
Шановні користувачі!
 
 
Сьогодні був проведений сумарний підрахунок кількості балів українських компаній, зареєстрованих на сервісі, які надають послуги з просування та розробки сайтів в Україні, а також за її межами.
 
Ми зробили підрахунок балів за 2020 рік та визначили лідерів. 
 
В рейтингу прийняли участь компанії, які додавали відповідні роботи до себе в портфоліо та на протязі всього року думонстрували активну діяльність у веб-розробці. 
 
Результати:

Рейтинг Веб-студій за містами:

 

Рейтинг SEO компаній за містами:

 
Висловлюємо подяку всім участникам сервісу, які брали активну участь в додаванні робіт для свого портфоліо з розробки та SEO просування.
 
 

Титульний спонсор — IT компанія Wezom

Wezom на ринку з 1999 року, одна з топових українських компаній, яка розробляє IT-інструменти для рішення бізнес-завдань. Серед клієнтів - УманьПиво, Sanahunt, Visotsky Consulting, ROSHEN, Metinvest, LAVINA, SUZIE, Toyota Material Handling, Bukovel Residence и многие другие.
 
Основний принцип компанії - довіра, залученість та злагоджена робота команди допомогає досягнути більших цілей і являються основною капіталізації в сучасному світі.
 

Генеральний спонсор SEO рейтингів — Digital агентство Inweb

INWEB — агентство інтернет-маркетингу для малого і середнього бізнесу з 10-річним досвідом. Входять в топ-5 агентств України, сертифіковані партнери Google. 
 
Надають послуги комплексного просування сайту, контекстної і таргетированної реклами, веб-аналітики. Серед клієнтів — BOX Catering, Study.ua, Freelancehunt, AutoRIA, Smil.ua.
 
Одна зі схем роботи з проектами — KPI з можливістю оплати за результат. Фахівці вивчають бізнес клієнта, що допомагає сформувати стратегію, яка вирішує бізнес-завдання.
 

 

 

Слідкуйте за новинами сервісутелеграмфейсбук, інстаграм — щоб бути в курсі всіх важливих подій!

Ми стараємося для Вас та Ваших клієнтів!

Будьте активні! Будьте сміливіше! Будьте першими!

 

Bug