Студия копирайтинга Molfar Creative Agency

Студия копирайтинга Molfar Creative Agency

http://www.molfar.agency
0
?
Общий балл компании, который рассчитывается по формуле и отвечает за место в рейтинге. Подробнее
1157
Телефон:
Адрес:
Киев
Сотрудников:
9
Год основания:
2016
Отзывов:
0
Заказать обратную связь
Описание
Заказать услугу

Molfar Creative Agency — кретивне агентство повного циклу, засноване в Києві в 2016 році. Спеціалізується на створенні та оновленні брендів, веб-дизайні та партизанському маркетингу. Працює з українським малим та середнім бізнесом, а також міжнародними компаніями, що представлені на українському ринку.

Проекти Molfar Creative Agency 

В 2016 році агентство почало співпрацю з найбільшим українським виробником спортивного екіпірування GERA. Для GERA було виконано більше десяти рекламних та іміджевих проектів. Зокрема, відео-презентацію дизайнерських рашгардів, що транслювалася на НСК Олімпійському під час Ігор нескорених. В цьому ж році агентство здійснювало рекламний супровід клубу "Gorod S" Сніжани Єгорової .

В 2017 Molfar Creative Agency пройшло до півфіналу конкурсу Kyivstar Big Idea Challenge. Конкурсна робота агенства була обрана членами журі з-поміж 800 кандидатів з усієї України. Також в 2017 почалася співпраця агентства з будівельною компанією СГТ, яка створювала водні комплекси для фітнес-клубів SportLand, Tsarsky, Leonardo.

Знаковим для Molfar стала робота над брендом дизайнерських рашгардів Андрія Єрмоленка OSAVUL. Під час співпраці з художником, агентство дало назву бренду, підготувало промо-відео, розробило онлайн-магазин та концепт і дизайн подарункових карт.

В кінці 2017-на початку 2018 агентство проводило рекламну кампанію для українського представництва Manpower Group. Для рекрутингового агентства було створено інформаційну сторінку, організовано рекламу в транспорті та пресі, контекстну та банерну рекламу, а також рекламу в Facebook.

Загалом з 2016 Molfar Creative Agency здійснило 150 проектів для 40 українських бізнесів.

Цінності

Робота Molfar Creative Agency базується на таких цінностях: Спокій, Повага, Простота. Так, агентсво проводить для своїх клієнтів майстер-класи по роботі з Wordpress, а також стратегічні сесії, на яких допомагає визначитися з місією, цінностями та стратегією розвитку.

З 2017 року на сайті агентства діє освітньо-розважальний проект Media Бурса. В ньому співзасновники агентства та запрошені експерти розповідають про маркетинг, рекламу і дизайн з позиції користі для власників малого та середнього бізнесу.

 

Сортировка:
Тип сайта:
Cms:
Frameworks:
Сортировка:
Тематика:
Сортировка:
Тип услуги:
на карте