Міжнародний Форум «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки» в Одесі.

Міжнародний Форум «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки» в Одесі.
 • Город:
  Одесса
 • Адрес:
  ул. Гагаринское плато, 5Б
 • Место:
  Gagarinn Hotel
 • Дата, время:
  08.11.2018, 09:00-16:00
 • Стоимость:
  0-6000 грн
58

Міжнародний Форум «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки» в Одесі.

 

8 листопада 2018 року Одеса зустрічає Міжнародний Форум «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки» (або BIT-2018). В рамках BIT-2018 ви зможете дізнатися і обговорити з колегами та представниками провідних вендорів актуальні питання і тенденції, що пов'язані з використанням хмарних та IP-технологій, інфраструктурою та використанням даних,  відкрити для себе «Інтернет речей», а також отримати відповіді на актуальні питання – засоби захисту від кіберзлочинів, хакерських атак та інформаційна безпека.

 

На Форумі ви зможете почути наступні цікаві виступи:

 

 • «Arcserve: захист даних у гібридних середовищах», Володимир Людвіновський, Архітектор інфраструктурних рішень, Oberig IT

 

 • «Основні питання юридичної безпеки IT-проектів в Україні», Ігор Биков, IT-юрист, Tsykhonya Lawyers

 

 • «iSwan - хмарний ERP-BI-CRM сервіс для малого і середнього бізнесу», Михайло Лебединський, Директор по IТ, Swan

 

 • «UCloud. Приклади використання, Данило Бєлов, Директор з розвитку , UCloud

 

 • «Додатковi рiшення ESET для всебiчного захисту IТ-iнфраструктури», Дмитро Федоренко, провiдний менеджер вiддiлу продажiв, ESET Україна

 

 • «Автоматизація та оптимізація бізнес-процесів компанії за допомогою хмарних рішень», Антон Скоков, керівник команди по впровадженню онлайн-сервісу електронного документообігу "Вчасно", ТОВ "Вчасно Сервіс"

 

 • «Новiтнi технологiчнi розробки ESET для протидiї сучасним кібератакам», Вячеслав Заріцький, провідний технічний спеціаліст, ESET Україна

 • «Нова екосистема хмарних рішень De Novo», Дмитро Бахмацький, директор з маркетингу, De Novo

 

Також ви зможете напряму поспілкуватися з представниками таких компаній, як ESET, De Novo, UCloud, Oberig IT, Tsykhonya Lawyers, Swan, Вчасно  та іншими.

Інформація постійно оновлюється і ви можете стежити за нею на сайті:

https://odesa-2018.ciseventsgroup.com/?utm_marker=IP18ITR

 

Протягом всього часу проведення Форуму буде діяти виставка, де відвідувачі зможуть ознайомитися з новітніми розробками, побачити їх втілення в реальних продуктах, живі демонстрації та інсталяції.

Одна з найбільш цінних складових Форуму - це спілкування партнерів та відвідувачів, можливість задати найболючіші питання безпосередньо представникам провідних виробників обладнання та ІТ-рішень, постачальникам та експертам, отримання великої кількості корисних ділових контактів.

А для того, щоб спілкування протікало неформально, в дружній обстановці, відвідувачів BIT-2018 крім ділової частини чекає розіграш цінних призів та нетворкінг.

Увага! Кількість місць обмежена - поспішайте зайняти найкращі з них на BIT-2018.

 

ЗАРЕЄСТРУЙСЯ СЬОГОДНІ!!!

Все, що стосується BIT-2018 в Одесі, можна знайти на офіційному сайті заходу.

Про CIS Events Group

Міжнародне маркетингове агентство CIS Events Group(www.ciseventsgroup.com) фокусується на ІКТ-ринку країн ближнього та далекого зарубіжжя. Основний напрямок діяльності: проведення заходів від великих форумів до навчальних семінарів. Агентство надає послуги: call-center, збір та обробка лідів, маркетингові та аналітичні дослідження, розробка рекламних кампаній і консалтинг.

 
Одесса ул. Гагаринское плато, 5Б