JavaScript fwdays'20

JavaScript fwdays'20
alt
Город:
Киев
alt
Адрес:
Вадима Гетьмана, 6
alt
Место:
Конгресс Холл "Mercure"
alt
Дата
14.03.2020
alt
Время
09:30-18:30
alt
Цена:
3700 - 5400

Чи є JSX обов’язковим для роботи з React? Як написати абстрактні класи компонентів у Vue.js? Як розгорнути додаток на Angular? Знайомі питання? Впевнені, що хвилюючі питання виникають як у розробника-початківця, так і у прокачаного senior. А уяви, цілий день обговорень твоїх улюблених стеків, кейсів, технологій в одному місці! Саме це чекає тебе на JavaScript fwdays’20 conf, 14 березня 2020 року у Києві. Серед перших спікерів:

Jeff Atwood (Stack Overflow) — співзасновник Stack Overflow - Q&A сайту з програмування, американський software developer, автор, блогер та підприємець.

Sebastien Chopin (Nuxt.js) — автор Nuxt.js та член Vue.js ком’юніті, працює з JavaScript останні 13 років.

Martin Splitt (Google) — працює в компанії Google над Search & web ecosystems на позиції Trends Analyst / Developer Advocate, контриб’ютить в опенсорс та працює із найновішими технологіями.

Chen Hui Jing (Jewel Paymentech) — senior front-end developer у Jewel Paymentech, дизайнерка та розробниця-самоучка, що проживає в Сінгапурі, з непомірною любов’ю до CSS.

Наталія Теплухіна (GitLab) — Vue.js Core Team Member, працює Senior Frontend Engineer в компанії GitLab. Спікерка на конференціях, пише статті на різноманітні теми, пов’язані з Vue.js. Здобула звання Google Developer Expert з веб-технологій.

Sara Vieira (CodeSandbox) — розробниця у @codesandbox, GraphQL та Open Source ентузіастка.

Юрій Артюх (Riverco.de) — засновник у Riverco.de frontend agency, тривалий час був html/css coder, тепер має пристрасть до анімації та WebGL.

Вадим Макєєв (HTML Academy) — пепелсбей в HTML Academy, керівник спільноти Веб-стандарты, ведучий та продюсер однойменного підкасту, організатор Web Standards Days.

Ілля Климов (JavaScript.Ninja) — Senior Frontend Engineer y GitLab, понад 12 років з JavaScript у всіх його проявах, засновник навчального ресурсу JavaScript.Ninja. 

на карте
Вадима Гетьмана, 6
Bug