IT компания ІнтерСофт

IT компания ІнтерСофт

https://is.rovno.ua
81
?
Рейтинг компании, который рассчитывается по методологии и отвечает за место в рейтинге SEO агентств. Подробнее
239
Телефон:
Адрес:
Рівне, пл.Незалежності, 3, оф.320
Сотрудников:
10
Год основания:
1998
Отзывов:
0
Рейтинг 5/5 основан на 0 оценках
Обратная связь
Описание
Заказать услугу

«ІнтерСофт» - компанія, створена у 1999 році. За час роботи на ринку клієнтами компанії стали більше 400 підприємств України та підрозділи світових компаній. Клієнти компанії працюють по всій території України. Основні регіони - м.Київ, Рівненська, Волинська, Тернопільська та Хмельницька області.

Ми володіємо статусами і сертифікатами, що підтверджують компетенції і високий рівень професіоналізму наших співробітників. Також ІнтерСофт є Центром Сертифікованого Навчання.

 Компанія "ІнтерСофт" входить у Всеукраїнську Спілку Автоматизаторів Бізнесу (САБ), що об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси "BAS," 1С:Підприємство" та ін.

Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), у підвищенні компетенцій фахівців і користувачів.

 

САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг у сфері автоматизації.

«Місія компанії «ІнтерСофт» - допомагати клієнтам швидше та ефективніше досягати мети, використовуючи передові інформаційні технології, впорядковуючи їх роботу за допомогою продуктів та послуг, пов'язаних з програмним забезпеченням на платформі «1С:Підприємство».

 

Перевагою роботи з компанією «Інтерсофт» є:

  • Безцінний, накопичений нами досвід роботи.
  • Гарантована конфіденційність ваших даних.
  • Досконале знання бізнес-процесів підприємств.
  • Досконале знання бухгалтерського та податкового обліку в України
  • Сертифіковані спеціалісти з розробки інформаційних систем на платформі «1С:Підприємство»
  • Всі співробітники в компанії досконально знають продукти "1С:Підприємства", а також податковий та бухгалтерський облік Україні.
  • більшість наших клієнтів - великі виробничі, будівельні і торгові підприємства, з якими ми навчилися боротися з будь-якими складнощами.
Услуга:
Cms:
Frameworks:
Показать по:
Сортировка:
Тематика:
Сортировка:
Тип услуги:
на карте
Bug