IT компания Innovations Development Lab

IT компания Innovations Development Lab

http://indevlab.com/
22
?
Общий балл компании, который рассчитывается по формуле и отвечает за место в рейтинге. Подробнее
378
Телефон:
Адрес:
Киев, ул. Казимира Малевича 86п
Отзывов:
0
Заказать обратную связь
Описание
Заказать услугу

Innovations Development Lab - це європейський ІТ та R&D центр, що спеціалізується на створенні інтегрованих рішень для великого та середнього бізнесу, і надає послуги з автоматизації бізнес-процесів, інтеграції мереж та кібербезпеки. Ми забезпечуємо комплексний розвиток ІТ-продуктів, а також управління на всіх етапах, починаючи з формування концепції, і закінчуючи безпосередньо розробкою, впровадженням та подальшою підтримкою програмного рішення.

Ми також надаємо широкий спектр послуг, таких як розробка програмного забезпечення, цілодобова технічна підтримка, створення та управління ІТ-інфраструктурою, ІТ-консалтинг та аудит, розробка інтегрованих продуктів, захист кібербезпеки та захисту даних та інтеграцію блокчейн-рішень. Система кібербезпеки та технічної підтримки, яку впроваджує InDevLab, успішно перевірена посольством США і вважається одним з найефективніших методів боротьби з кіберзлочинністю.

У нашій роботі ми використовуємо іншу систему оцінки та просування ідеї, оскільки всі рішення від InDevLab базуються на принципах TRIZ та DESIGN THINKING. InDevLab співпрацює не тільки з IT-проектами. Ми також працюємо з фінансовими установами, виробничими і транспортними компаніями, ЗМІ, компаніями, що надають бухгалтерські та юридичні послуги. InDevLab знаходить рішення для компаній з різних куточків Землі: СНД, Європи, Азії та США. Наш цілісний підхід до роботи допоможе Вам максимально підвищити продуктивність Вашої компанії за допомогою інноваційних рішень для створення складних інфраструктурних проектів.

Сортировка:
Тип сайта:
Cms:
Frameworks:
После добавления отзыва, подтвердите свой отзыв по инструкции, отправленной на Ваш email.
* Ваше Имя:
* Адрес сайта:
* Ваш email:
Ваша оценка:
* Тип сайта:
* Ваш отзыв:
Введите код, указанный на картинке:
Сортировка:
Тематика:
Сортировка:
Тип услуги:
на карте