Аутсорсинг компании Eltrino

Аутсорсинг компании Eltrino

https://www.eltrino.com
505
?
Рейтинг компании, который рассчитывается по методологии и отвечает за место в рейтинге Веб-студий. Подробнее
1494
Телефон:
Адрес:
Расковой 10б
Сотрудников:
38
Год основания:
2011
Отзывов:
0
Рейтинг 5/5 основан на 0 оценках
Обратная связь
Описание
Заказать услугу

Eltrino - провайдер повного спектру послуг для електронної комерції

9 років успішного досвіду в веб-розробці, широкий спектр реалізованих проектів для клієнтів з США, Германії, Нідерландів, Італії, Франції та низку корисних розширень для Magento, Shopify та OroCRM. Ми обслуговуємо інтернет-магазини на Magento та Shopify на B2C/ B2B ринках, надаючи передові рішення в бек-енд та фронт-енд розробці, інтеграції з різними ERP/CRM/PIM системами.

Ми розробляємо додатки й розширення для Magento, Shopify та OroCRM. Ми розробили власний гнучкий програмний продукт для зручної і ефективної підтримки клієнтів – DiamanteDesk (diamantedesk.com). Працюємо над інструментом моніторингу безпеки і швидкодії для інтернет-магазинів WatchDogs (watchdo.gs). Маємо освітній проект Eltrino Academy (eltrino.academy), де наші співробітники будуть викладати Magento 2.

Засновники Eltrino працювали в компанії Magento (Varien на той час) з 2007 року, безпосередньо займались розробкою найпопулярнішої у світі платформи для електронної комерції Magento. В 2011 році залишили Magento та заснували Eltrino. Компанія працює як ТОВ "БК Продакшн" зареєстрована у 2013 році.

Наразі, команда нараховує 38 експертів, 20 сертифікованих Magento розробників. Наше головне прагнення - робити людей щасливими, адже щасливі люди платять більше:) Коли ми беремося за реалізацію нового проекту, то максимально намагаємося звільнити від зайвих переживань нашого клієнта, проводимо професійну консультацію, детально пояснюємо що і як краще зробити, враховуючи умови кожної окремої ситуації, беремо всі турботи на себе. Ми будуємо надійні рішення і довготривалі відносини, деякі клієнти з нами вже понад 8 років.

Услуга:
Cms:
Frameworks:
Показать по:
После добавления отзыва, подтвердите свой отзыв по инструкции, отправленной на Ваш email.

* Если вашего проекта нет в списке портфолио, вы можете оставить отзыв вручную - отправив его на почту: [email protected] и подтвердив его документально (предоставив скан копию договора на услуги с данной компанией).

* ФИО :
* Название компании :
* Город :
* Должность :
* Бюджет проекта :
* Адрес сайта:
* Ваш email:
Ваша оценка:
* Услуга:
* Ваш отзыв:
Скриншот проекта :
Введите код, указанный на картинке:
Сортировка:
Тематика:
Сортировка:
Тип услуги:
на карте
CMS:
Magento
Framework:
Pop PHP
Bug