IT компания Easyhost

IT компания Easyhost

Верификация компании
Компания прошла проверку подлинности в налоговом реестре Украины и одобрена администрацией сервиса. Подробнее
https://easyhost.top
0
?
Общий балл компании, который рассчитывается по формуле и отвечает за место в рейтинге. Подробнее
44
Телефон:
Адрес:
Місто Полтава, шосе Київське 74а
Сотрудников:
3
Год основания:
2020
Отзывов:
0
Отзывов: 5 5 0 0
Заказать обратную связь
Описание
Заказать услугу

Привіт! Якщо Ви зайшли на сторінку нашого сервісу, Ви зробили правильний вибір. Запитаєте «Чому?». Все дуже просто, ми молода команда, яка працювала весь час на когось, але настав час йти вперед, та маючи немалий багаж знань,ми починаємо працювати для Вас. Наш сервіс, надає все, що ви забажаєте, навіть більше. Послуги наші дуже схожі на всі інші Host-тинги,але для нас головне Клієнти та простота Вашої роботи,все повинно бути Easy. Тому ми готові надавати Вам послуги, з повноцінною підтримкою, навіть більше. Всі питання та проблеми вирішуються в найкоротші терміни. Для постійних клієнтів в нас працюють реферальна програма та система лояльності.

Також була розроблена партнерська система. Тепер для клієнтів нашого хостингу відкрита можливість заробітку на залученні партнерів. Для отримання грошової винагороди в партнерській системі easyhost необхідно:

1. Бути зареєстрованим на нашому сайті. 2. Підучити в особистому кабінеті вашу унікальну посилання для залучення клієнтів.
3. Поширювати новини про нашому хостингу, використовуючи ваше посилання. Розширена статистика допоможе вам після реєстрації нових користувачів по вашому посиланню, відстежувати їх подальші дії в панелі управління партнерської системою аккаунта. При купівлі будь-якого з тарифних планів нашого хостингу, ви отримаєте на баланс 10% від вартості оплаченого замовлення.

Сортировка:
Тип сайта:
Cms:
Frameworks:
Показать по:
Сортировка:
Тематика:
Сортировка:
Тип услуги:
на карте
Украина Киев