IT компания Crossover

IT компания Crossover

Верификация компании
Компания прошла проверку подлинности в налоговом реестре Украины и одобрена администрацией сервиса. Подробнее
https://www.crossover.com/
0
?
Общий балл компании, который рассчитывается по формуле и отвечает за место в рейтинге. Подробнее
1108
Телефон:
Адрес:
вул. Б.Хмельницького, 17/52, БЦ Леонардо, 4 поверх
Сотрудников:
2500
Год основания:
1988
Отзывов:
0
Отзывов: 5 5 0 0
Заказать обратную связь
Описание
Заказать услугу
Ми об'єднуємо професіоналів зі всього світу та кращі світові компанії. Ми наново винайшли шлях, як експерти можуть знайти довготривалі, складни та цікаві проекти, і як компанії можуть вибирати найкращих в усьому світі незалежно від локації. Ми збираємо команди рок-зірок у галузі розробки ПО, продажів та маркетингу і забезпечуємо їх необхідними інструментами та платформую (WorkSmart), щоб день за днем покращувати командні та особисті показники.
 
Ми створюємо майбутнє, де усі позиції, що потребують високої кваліфікації, знаходяться у “хмарі”, а великі дані допомагають особистостям та командам працювати все більш продуктивно. Майбутнє, в якому середньовічні офіси відходять у минуле. Ми віримо, що майбутнє робочих процесів є глобальним, та складається з команд, які можуть працювати в будь-якому куточку планети.
 
На сьогодні з Crossover працює вже більше 2500 партнерів із 108 країн, у тому числі більше 50 в Україні. На відміну від аутсорсінгових компаній та фрілансу, ми пропонуємо жовгострокові, багаторічні проекти з повною зайнятістю.
Сортировка:
Тип сайта:
Cms:
Frameworks:
Показать по:
Сортировка:
Тематика:
Сортировка:
Тип услуги:
на карте