Веб-дизайн для відомого ландшафтного дизайнера

255

Сайт-візитка точно буде недостатнім

Для того щоб розповісти про генія ландшафтного дизайну Анну Галаган – недостатньо лише пари слів. Тому, коли спочатку вона звернулася до нас в Molfar Branding Agency з проханням розробити сайт-візитку, було прийняте рішення – створити іміджевий сайт мультилендинг, на п’ять сторінок, в кожної з них була своя мета: розповісти про досягнення Анни та її перемогу на Всеукраїнському ландшафтному конкурсі з першої спроби, продемонструвати потенційному клієнту її приватне портфоліо дизайнера, завоювати довіру завдяки викладенню досвіду Анни як управлінця (робота фінансовим директором в  Moët,, Hennessy, Louis Vuitton), ознайомити с повним переліком послуг і записати на консультацію до Анни.

Сайт для дизайнера

Як з’являється винятковий стиль та веб-дизайн сайту?

Головне, що робимо в Molfar Branding Agency – аналізуємо сайти конкурентів і робимо навпаки. Ми зауважили, що в галузі ландшафтних дизайнерів є тренд на футуристичний стиль. Чіткі геометричні лінії, анімація, нейтральні кольори та ексклюзивні широкоформатні фото. Ми пішли іншим шляхом!

Сайт для ландшафтного дизайнера

На сайті Анни об’єднуються класика і модерн, так саме як і в її ландшафтних роботах. Дизайнери Molfar Branding Agency використали тонкі лінії, як природна лоза; схожі на ковані скульптури, котрими Анна оздоблює сади, завитки. Кольори чорний, білий та сірий – кольори брил в альпійських та диких пейзажів. Ну і трішки соковитої зелені для виразних акцентів.

Сайт візитка

Веб-дизайн для відомого ландшафтного дизайнера
Компания:
Molfar
Добавлено:
14-02-2020
Перейти на сайт
Цены на сайты: разработка