Креативное агентство Bacon

Креативное агентство Bacon

http://bacon.com.ua
35
?
Общий балл компании, который рассчитывается по формуле и отвечает за место в рейтинге. Подробнее
1499
Телефон:
Адрес:
г. Полтава, ул. Раисы Кириченко 1, офис 108
Сотрудников:
8
Год основания:
2017
Отзывов:
0
Заказать обратную связь
Описание
Заказать услугу

Наша команда займається створенням торгових марок, створенням брендів. Ми розкриваємо душу продукту, робимо світ красивішим, кращим та зрозумілішим.

В нашій країні, а, особливо в регіонах, є унікальні речі, унікальні продукти, які ми просто недооцінюємо або ж не помічаємо. Продукти, які при правильному підході легко перетворювати в сильні бренди. Мені подобається працювати в цьому напрямку. Те, що відбувається останні 5-10 років на ринку не може не радувати. Він поступово змінюється, стає більш професіональним та прискорюється. Бізнес починає працювати від клієнта, а бізнес-процеси – від маркетингу.
 
В нашій роботі не можна бути повільним: сьогодні у нас презентація в Києві, завтра друк упаковки в Рівному, а післязавтра зустріч з новим клієнтом в Полтаві…
 
Клієнти не завжди готові до нового образу свого майбутнього бренду, але йти на поводу легше всього. Ми готові доказувати нашу точку зору, брати відповідальність та ризики на себе. Звичайно, ми могли б працювати простіше і пропонувати більш прості рішення, але внутрішня філософія заставляє робити все на найвищому рівні. В кожному нашому проекті ми прагнемо створити щось унікальне, для того, щоб це дійсно працювало і працювало ефективно.
 
Познайомитися з нашою студією та роботами можна на сайті: www.bacon.com.ua
Сортировка:
Тип сайта:
Cms:
Frameworks:
Сортировка:
Тематика:
Сортировка:
Тип услуги:
на карте