7 способів, як мобільний додаток може сприяти розвитку вашого бізнесу

Mobile Lvivity
06-04-2021
98
7 способів, як мобільний додаток може сприяти розвитку вашого бізнесу

У наші дні можна знайти мобільний додаток для вирішення практично будь-якої задачі, про яку ви могли б задуматися. Ігри, робота, особиста продуктивність, бронювання столика в ресторані, розв’язування математичних рівнянь, планування дизайну інтер’єру і багато іншого. 

Сьогодні смартфон це вже набагато більш ніж просто інструмент зв'язку з іншими людьми. Мобільні технології повністю інтегровані в наше життя. Тому давайте докладніше розглянемо, яку користь бізнесу може принести власний мобільний додаток. 

1. Залучення нових клієнтів і зростання продажів

За допомогою мобільного додатку можна забезпечити сталість в появі нових клієнтів за рахунок можливості використовувати інструменти мобільного маркетингу. А одним з ключових результатів роботи в цьому напрямку, є збільшення зростання продажів.

Мобільні додатки забезпечують більш високий показник конверсії, ніж сайти за рахунок того, що:

  • Вони зручніші – якщо додаток відзначається хорошим рівнем юзабіліті користувачеві потрібно зробити менше дій для замовлення.
  • Вони швидше працюють і реагують на дії користувача.
  • Додатки зберігають дані про покупки, візити та взаємодію зі сторони користувача, що дозволяє підвищити рівень персоналізації.
  • Люди все більше купують на ходу, а багато додатків дозволяють робити це буквально в декілька кліків за рахунок зручного юзабіліті, збережених платежів і голосового набору.

2. Збільшення середнього чека

Це стає можливим завдяки тому, що додатки мають більш високу конверсію і менший відсоток відмов на стадії завершення покупки. Крім того, в додатках частіше купують авторизовані користувачі.

Знаючи про них більше, ви можете робити їм більш персональні пропозиції, в тому числі - і використовувати техніку «up-selling». Це підтверджується і дослідженнями аналітичних компаній.

3. Зручність для користувачів (зростання лояльності)

Мобільний додаток - це прекрасний спосіб для клієнта вивчити продукт або послугу з усіх боків до здійснення покупки. Компанія завжди під рукою, на екрані смартфону, на відстані одного кліка. Це швидкий і зручний спосіб спосіб зробити бронювання, попереднє замовлення або отримати консультацію.

 4. Додатковий канал комунікації

Наявність мобільного додатка по суті робить непотрібною розсилку по e-mail клієнтам, у яких встановлено додаток. Всю необхідну інформацію можна доставляти прямо на екран гаджета через push-нотифікації та in-app повідомлення - знижки та акції, готовність замовлення, доставка в пункт видачі, нагадування про записи на сеанс, коди підтвердження для банківських і платіжних сервісів.

Через додаток зручно організувати чат з менеджерами, консультантами чи службою підтримки. Крім того, багато людей просто не люблять телефонувати. Можливість зайти в додаток і вирішити питання в переписці, для них є набагато більш зручним варіантом.

5. Автоматизація бізнес-процесів

Робочі процеси компанії можуть автоматизувати не тільки внутрішні корпоративні рішення, а й додатки, створені для їхніх клієнтів. 

Так, наприклад, основна функція додатку служби таксі - швидкий і зручний виклик машини. У той же час він автоматизує прийом, обробку і розподіл замовлень. Без додатку замовлення надходять по телефону або з сайту, після чого їх обробкою повинен займатися оператор. А це додаткові витрати часу і грошей.

6. Оптимізація витрат

З одного боку на розробку мобільного додатку потрібен бюджет, і часом він може бути немаленьким (у Lvivity це від 3-5 тис.доларів і більше). З іншого ж, такий продукт може допомогти бізнесу знизити ряд інших вагомих витрат.

Зокрема, економія досягається за рахунок наступних речей:

  • автоматизація деяких процесів, для виконання яких довелося б наймати додаткових людей в штат;
  • дані по поведінці аудиторії дозволяють підвищити ефективність роботи;
  • push-повідомлення дають можливість зменшити бюджет на email-розсилки та кампанії по ремаркетингу.

Та й в цілому за рахунок підвищеної конверсії і збільшеного середнього чека компанії можуть підтримувати необхідний рівень продажів з меншим рекламним бюджетом.

7. Аналітика по цільовій аудиторії

Про аудиторію мобільного додатку можна збирати і аналізувати всю ту ж інформацію, що і про відвідувачів сайтів, з деякими додатковими даними, які не можна отримати через інші канали. Це дозволяє складати більш точний портрет аудиторії, робити висновки і будувати на основі цієї інформації маркетингову стратегію.

Ви можете мати вичерпні дані про те, де знаходяться Ваші клієнти, які їхні інтереси, та іншу корисну інформацію. Це дозволяє приймати грамотні рішення щодо розвитку бізнесу і взаємодії з цільовою аудиторією.

З допомогою SDK Google Analytics можна дізнатися про своїх існуючих і потенційних клієнтів набагато більше, ніж через сайт. Це дозволяє підвищити якість обслуговування і зробити більш релевантну комерційну пропозицію товарів або послуг.

Підведемо підсумки

Мобільний додаток надає користувачеві швидкий і зручний спосіб ознайомитися з вашою пропозицією, вивчити інформацію і при необхідності, швидко зробити замовлення або задати питання. І все це можна зробити на ходу, прямо на своєму смартфоні.

Для внутрішніх корпоративних цілей теж часто розробляють спеціалізовані додатки, які дозволяють автоматизувати процеси, заощадити компанії гроші, підвищити ефективність окремих підрозділів і бізнесу в цілому.

Мобільний додаток може стати для компанії чудовою інвестицією, і сподіваюся, що після прочитання цієї статті ви розумієте, що користь такого інструменту для бізнесу очевидна.

Больше не нужно искать и обзванивать диджитал-агентства!
Создайте тендер и получите предложения по цене и срокам от лучших веб-студий Украины.
Это бесплатно и займет 2 минуты. В каталоге 1500+ диджитал-агенств, готовых помочь в реализации ваших задач. Выберите и сэкономьте до 30% времени и бюджета!
Создать тендер
Популярные статьи в разделе Mobile
Mobile
Mobile
29-04-2021
Tips for Developing a Safe and Powerful Mobile Wallet App Unit Space
What makes the digital payment solution global is its ability to offer fast and secure online...
Mobile
Mobile
07-05-2021
Flowers.ua запустил приложение для доставки цветов, которое позволит сэкономить время и деньги IT рейтинг UA
Как заказать свежие цветы с доставкой, не выходя из дома? Чтобы поздравить самых родных людей с п...
Mobile
Mobile
22-04-2021
Разнюхать о PWA: Что такое Progressive Web Apps и как использовать эту технологию прямо сейчас RGSsoft
PWA или прогрессивное веб-приложение (англ. progressive web app) – гибрид сайта и приложения для ...
Bug