5 обов'язкових умов, щоб створити успішний блог та розвивати його правильно

Разное Creative SMM
23-10-2017
2064
5 обов'язкових умов, щоб створити успішний блог та розвивати його правильно

У Вас давно закрадається думка, а чи не розпочати вести свіг блог? Десь Ви чули, або достеменно знаєте, що ця справа може бути прибутковою? Та все бракує якогось маленького поштовху, щоб стартувати? Тоді ця стаття однозначно для Вас!!! Саме зараз ми дізнаємося як можна заробити на блогах, і чи взагалі це реально! І основне, як розвивати свій блог правильно.

Найперше, слід відкрити правду: заробляти на блогах - це абсолютно реально, але ніхто не скаже, що це просто. Та і взагалі, швидких і легких заробітків не існує, це слід сприйняти як реальність нашого життя. Але, якщо Ви такий секрет знаєте напишіть нам на пошту :-) ми прийдемо на консультацію :)

Отже, розпочинаєм аналізування умов, за яких Ваш блог буде успішний і врешті принесе заробіток. Та основне правило тут - це програмувати себе на довгостоковий успіх, адже опускаючи руки бодай на секунду, Ви втрачаєте популярність, а отже і заробіток.

Рука на пульсі, ніс за вітром, зір та слух на максимумі- перше правило успішного блогера!!!

В цілому, існує 10 основних способів отримання прибутку від вашого блогу і ми поділимося ними. Але перш ніж доведеться купатися у променях слави і рахувати статки, Вам доведеться побудувати чудовий, цікавий, неймовірний, захоплюючий блог і як мінімум з корисним вмістом. Ви ще з нами? Тоді нумо заробляти!!!! Для створення успішного блогу, Вам знадобляться наших 5 простих порад та Ваше уміння бути комунікабельим та відкритим.

Цікаво!!!! Джерард Адамс побудував Elite Daily та продавав його протягом трьох років за 50 мільйонів доларів США. (В цей момент захотілося змінити написання статей на створення блогу, а Вам?). Для заспокоєння додаю, що, вичайно, це може бути рідкісним прикладом, АЛЕ! є безліч блогів, які збивають шість і сім цифр на рік, як годинниковий механізм. Це непросто, але це можливо.

Як зробити блог популярним та успішним?

Кожен блогер, який відчуває якусь подібність успіху, знає, що почати блог - не прогулянка в парку. Це, безумовно, не для слабких. Попереду багато роботи і ось, що вам потрібно зробити.

1. Регулярно додайте переконливий контент.

Не просто пару разів на місяць. Щотижня, та що там, щодня, потрібно привертати увагу своєї аудиторії та напувати її інформацією. Слідкуйте за правдивістю, якістю та актуальністю свого контенту. Увага підписників - це Ваше ВСЕ!

2. Розвивайте та нарощуйте свою аудиторію.

Це стосується не лише монотонного наповнення контенту веб-сторінок, а й живе спілкування. Це означає реагувати на коментарі, повідомлення та відповідати на них, комунікувати через електронну пошту, а також створити групу у Facebook, де можна регулярно тримати зв'язок зі своєю аудиторією.

3. Займайтеся розповіддю, пишіть істрії.

Чим краще Ви розповідатимите свої історії, тим більше шансів, досягнути успіху в блозі. Справа в тому, що люди хочуть споживати цікавий, насичений та захоплюючий контент. Ось саме в цю в цю секунду важливо оцінити свої можливості та талант письменника, адже тільки так Ви зможете розширити аудиторію свого блогу.

4. Стратегічне залучення читачів.

Ви повинні стратегічно залучати читачів до свого блогу. Незалежно від того, чи це через засоби SEO та інтернет-маркетингу, чи гостьового блогу в інших популярних блогах - це має бути зроблено правильно. Чим більше Ви знаєте та розумієте механіку цих стратегій, тим краще та швидше збільшиться цільова аудиторія блогу.

5. Будьте в темі!

Блоги будуються, щоб бути актуальними та цікавими, саме так привертають читачів. Якщо Ви пишете про технологічні новинки, не починайте вчити як розвивати особистість. Якщо обговорюєте способи заробітку, не починайте говорити про медичне страхування чи політику. Зрозуміла загальна картинка? Це дуже важливо і, часом, починаючі блогери втрачають аудиторію через потуги бути всюди і писати про усе підряд. Залишайтеся актуальними, щоб надати певну впевненість своїй аудиторії в цій темі!

Далі можна продовжувати і продовжувати, але цього досить для того, щоб взяти правильний курс створення та розвитку свого блогу.

Ви згідні, що інформація проста, але спонукає все-таки оцінити свої сили? Бажання заробляти багато лише виставляючи фотки та відео в Інстаграм чи Фейсбук, писати як пройшов день ненав'язливо рекламуючи ті чи інші продукти, сидить, мабуть, у кожного всередині. Розпочніть з того, що почитайте статті та розповіді інших блогерів, перегляньте їх фото, Вам цікаво? Так? Ви можете краще? Чудово, можливо, саме Ви той мегапопулярний блогер, якого чекає уся планета? Спробуйте, не чекайте особливого дня чи правильного розташування планет на небі :) Краще починайте прокачувати свій блог та почекайте на нову статтю, де ми розскажемо, як все-таки заробити на блозі.

Популярные статьи в разделе Разное
Разное
Разное
05-03-2021
Перевод сайта на украинский язык Centum-D
При наполнении сайта его владельцы ориентируются на целевую аудиторию. Но есть еще один фактор, н...
Разное
Разное
03-03-2021
Коронавирус и IT. Как COVID-19 повлиял на работу компаний Centum-D
Новый коронавирус оказал негативное воздействие на все сферы — здравоохранение, экономика, произв...
Разное
Разное
03-03-2021
Диджитализация бизнеса: как перейти в онлайн? Centum-D
Современные цифровые технологии завоевывают все более устойчивые позиции в бизнес-среде. Если ран...
Bug